SPONSOR Numarası Nedir?

Ersağ Şirketi kendi ürünlerini üreten ve üretmiş olduğu ürünleri Network Marketing (Doğrudan Satış) Sistemi ile satışını gerçekleştiren bir firmadır.

Sponsor numarası Ersağ tarafından kullanıcılarına ve kayıtlı üyelerine verilen indirimli ürün almak için müşteri numarasıdır.

Siparişler verirken bu indirimli Sponsor numarasını kullanırsınız. Bu nedenle Sponsor/Üye olmak istediğinizde sizden daha önce Ersağ’a kaydolmuş bir Referans yani sponsor numarası istenecektir.

İşte bu referans numarasına Sponsor No denilmektedir. Sponsor numarasız üyelik işlemi yapılamamaktadır.

Sponsor No Önemli mi?

Sponsor daha önceden Ersağ’a kayıt olduğu için ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olacaktır.

Bu nedenle size  ürünleri daha iyi anlatacak ve sipariş verme konusunda destek olacaktır. İşte doğru sponsor numarasının önemi tamda burada ortaya çıkıyor.

Üye olduktan sonra  ürünler, sipariş, kargo vb. konularında sizi bilgilendirmeyen bir sponsorun size bir faydası olmayacaktır. Bu nedenle sitemizdeki referans kodunu kullanarak üye olanlar ile gerek telefonla görüşerek ve gerekse de Whatsapp ve sosyal medya platformları üzerinden destek verilmektedir. Üyelerimize daha çok  Whatsapp üzerinden destek verilerek  siparişlerinin girişi yapılmaktadır. Yine siparişlerden sonra sipariş onayları ve kargo durumları hakkında üyelerimize ayrıca bilgi verilmektedir.

Ersağ indirimli müşteri numarası almak için Sponsor Numarası olarak 1591876 ORHAN ALTUNTAŞ Öncü Referans kodunu kullanabilirsiniz.

Bu numara ile Ersağ ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve sipariş işlemlerini biz sponsorunuzla  birlikte kolayca yapabilirsiniz.

Ersağ’a yeni üyelik için Referansımız koduyla üye olmak için sitemizdeki Ersağ Kullanıcı Kaydı ve Üyelik sayfasından gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Sonrasında tarafınıza yukarıda bahsedildiği gibi ücretsiz destek-bilgi verilecektir.