Önemli Bilgilendirme

ÖNEMLİ UYARI VE HATIRLATMA:

www.orhanaltuntas.com.tr sitesi kişisel bir site olup Ersağ’ın resmi sitesi değildir.

Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler geçmişten günümüze görülen yararlar ve uygulama şekilleri içinden derlenmiş olup, zamanla değişiklik gösterebilir.

Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Bir uzmana danışmadan bilinçsiz kullanımlarda ilaçlarla etkileşime girerek yan etkiler oluşturabilir, başka bir hastalığı tetikleyebilir veya bir organınıza zarar verebilir. Bu nedenle hastalığınız hakkında bilgilendirdikten sonra Ersağ’ın uzman ve yetkili kişilerince yapılan tavsiye ve yönlendirmelere riayet ediniz.

Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz.

Sitemizi ziyaret eden kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Sitemizdeki tipografik hatalardan Ersağ Firması mesul tutulamaz, fiyat ve promosyonlar konusunda Ersağ Şirketinin Resmi İnternet Sitesi esas alınacaktır.

Duyuru ve düzeltmelerin gecikmesinden www.orhanaltuntas.com.tr sitemiz sorumlu sayılamaz.

Site içerisinde kanun içeriğine aykırı olarak ilan ve reklam yapma kasdı yoktur.