Hakkımda

Benim Ersağ Hikayem…

Asıl mesleğim Grafik Tasarım ve Masaüstü Yayıncılık olup halen aynı alanda çalışmaya devam etmekteyim.

Ersağ ile tanışma hikayemin çok uzun bir geçmişi olmamakla beraber çevremde bulunan şeker, tansiyon gibi kronik hastalıklara sahip olan kişiler ve öncelikle kendim için ihtiyacımı çok fazla hissettiğimden bu ihtiyaç benim Ersağ’ı araştırma ve ürünlerini kullanmamda çok ciddi bir etken oldu.

Bu şekilde kendime faydası olacağını düşünerek önce kendim daha sonra ailem için ürünleri kullanmaya başladım. Ve devam ediyorum.

Ersağ’da ürünleri aktif kullanan bir kullanıcı olmanın beraberliğinde aynı zamanda Network Marketing sistemini de öğrenerek hem ürünleri kullanmak, hem de benim gibi sağlık sorunları nedeniyle veya kimyasallardan ve sağlığa zararlı ürünlerden (çamaşır, bulaşık, mutfak, kişisel temizlik ve bakım ürünleri v.b.) kurtulmak isteyen kişilere bu Ersağ ürünlerini anlatarak ve onları da birer kullanıcı üye yaparak Network Marketing işini de öğrenmek istedim.

Böylece hem kendim Ersağ ürünlerini kullanarak Sağlıklı ve doğal yaşam adına faydasını göreceğim, hem de kariyer atlayarak ürünleri çok daha ucuza alacağım. Böylece hem çevremdeki kişilere bu ürünleri ve bu sistemi anlatarak onların da aynı şekilde sağlıklı ürün kullanmasına ve para kazanmasına yardımcı olacağım.

Çalışmalarıma artan bir istek ve şevkle halen devam ediyorum.. Bu şekilde çok kısa bir zaman içinde Ersağ’da ÖNCÜ Sponsor kariyerine ulaştım..

 

Neden bu siteyi kurdum? Nihai hedefim nedir?

İhtiyaç duyan tüm herkes Ersağ hakkında farklı kanallardan ve mecralardan, parça parça da olsa bilgiye sahip olmaktadır.. Benim amacım ise; bu bilgileri mümkün olduğunca bu site üzerinde toplamak ve gerekli tüm bilgilere ulaşılabilecek bir toplu kaynak ve kütüphane ortamı oluşturmaktır.

İster Ersağ’ı merak edin ve araştırın.. İster Ersağ’a üye olun ve içeriklere ihtiyaç duyun, isterse bitkisel çözüm önerileri ve sağlıklı tavsiyeler almak isteyin bu sitedeki yazılar ve sayfalar size bu konuda yardımcı olacaktır.

Yukarıda bahsettiğim nedenle sistemi anlamak ve anlatmak; öğrenmek ve öğretmek gayesiyle gerekli çalışmalara başladım.

Bu işi öğrenebileceğim bilgilere ulaşabilmek, bilgilerin doğruluğunu ve güvenilirliğini anlayabilmek ve bu bilgilere her zaman ulaşabilmenin çok da kolay olmadığını öğrendiğimde mesleğimin de bana kattığı tecrübeler ve ihtiyaçlar ışığında bu siteyi kurma kararı aldım..

Bu öyle bir site olmalıydı ki, her zaman güncel bilgileri içerisinde barındıran, Ersağ Şirketi hakkında, Ersağ ürünleri hakkında, Ersağ ürün kombinasyon ve setleri hakkında, Network Marketing hakkında, Üyelik ve kariyer atlama hakkında, sağlıklı yaşam ve bitkisel ürünler hakkında, gıda takviyeleri hakkında kısacası ihtiyacın hissedileceği tüm bilgilerin farklı mecralardan değil, topluca her zaman elinizin altında ulaşılabilecek şekilde, tam bir dijital kaynak ve başvuru sitesi olmalıydı.

Farklı sosyal mecralarda sorulan sorulara cevapların, hastalık ve sağlık ile ilgili sorulara verilen cevapların ve tavsiyelerin buluştuğu ve cevaplarının verildiği bir site olmakla insanlara faydalı olmak amacıyla kurduğum bu site içerisinde öncelikli hedefim ERSAĞ sistemi hakkında bilgilendirmek olacaktır.. Daha sonrasında çeşitli konuları da içeriğinde barındıracak ve daha da büyüyüp zengin bir içeriğe sahip olacaktır…

 

www.orhanaltuntas.com.tr sitesinden en iyi şekilde nasıl yararlanılır?

Öncelikle site içerisinde herhangi bir konu, yazı, makale, duyuru veya ürüne ulaşabilmeniz, gezinti yapabilmeniz sayfanın en üstündeki ve sol tarafındaki menülerden mümkün olacaktır.

 

SİTE İÇİ ARAMA NASIL KULLANILIR?

Site içerisindeki arama bölümlerinde

(Makale veya Ürün Ara ile Ürünlerde Ara)

herhangi bir anahtar kelime yazarak ürün, yazı veya sayfalar arası arama yapabilirsiniz.

Arama bölümüne yazdığınız anahtar kelime ile beraber site içerisinde sorulan bir soru, yapılan bir yorum,

herhangi bir ürün hakkında teknik bilgi, ürünlerin kullanım biçimleri, ürünler hakkında yazılar,

resimler gibi tüm detayları topluca arama sonuç ekranında görerek

sitedeki bilgileri en etkili bir şekilde görerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.


ÖNEMLİ UYARI VE HATIRLATMA:

www.orhanaltuntas.com.tr sitesi kişisel bir site olup Ersağ’ın resmi sitesi değildir.

Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler geçmişten günümüze görülen yararlar ve uygulama şekilleri içinden derlenmiş olup, zamanla değişiklik gösterebilir.

Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisinde başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Bir uzmana danışmadan bilinçsiz kullanımlarda ilaçlarla etkileşime girerek yan etkiler oluşturabilir, başka bir hastalığı tetikleyebilir veya bir organınıza zarar verebilir. Bu nedenle hastalığınız hakkında bilgilendirdikten sonra Ersağ’ın uzman ve yetkili kişilerince yapılan tavsiye ve yönlendirmelere riayet ediniz.

Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz.

Sitemizi ziyaret eden kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Sitemizdeki tipografik hatalardan Ersağ Firması mesul tutulamaz, fiyat ve promosyonlar konusunda Ersağ Şirketinin Resmi İnternet Sitesi esas alınacaktır.

Duyuru ve düzeltmelerin gecikmesinden www.orhanaltuntas.com.tr sitemiz sorumlu sayılamaz.

Site içerisinde kanun içeriğine aykırı olarak ilan ve reklam yapma amaç ve niyeti yoktur.

Site içerisindeki makaleler, ürün resimlerin, yazılar gibi her şeyi paylaşabilirsiniz.

Fakat ilgili sayfanın veya sitenin linkini, adresini emeğe saygı mahiyetinde kaynak olarak göstererek paylaşırsanız daha çok memnun kalırız…