Ersağ Kullanıcı Deneyimleri

40 yaşlarında bir arkadaşımızın 1 çocuğu var. 2.ye hamile kalmak istiyor. Miyomu var ve tedavi görüyor. Hayıt Gıda Takviyesi veremiyoruz. Bebek istiyorlar. Neler tavsiye edebiliriz?

Ersağ gıda takviyelerinden Arı Sütü, Reishi (Reişi), Omega 3, Zeytin Yaprağı Ekstraktı ve Kalsiyum Magnezyum önerebilirsiniz…

20 li yaşlardayım, Akdeniz Anemisi, Bel fıtığı ve midemde de ülser başlangıcı ve gastrit var… Neler tavsiye edebilirsiniz?

Enginar, Spirulina, Çörek Otu, Akgünlük ve Kalsiyum Magnezyum önerilebilir…

15 yaşında olan bir çocuğun elleri aşırı derecede çok terliyormuş. Doktora Pandemi sürecinden dolayı götüremiyorlar. Hangi gıda takviyelerinin tavsiye edilebileceğini soruyorlar…

Ersağ Sarı Kantaron, Omega 3, Probiyotik, Zencefil Zerdeçal tavsiye edilebilir. Fakat bu durum durum ter bezleri ile ilgili bir durum olabilir. Bazı ileri derece rahatsızlıklarda alınması gerekebilir.

9-10 yaşlarındaki çocuğa alt ıslatma sorunu için ne tavsiye edilmeli?

– Ersağ Sarı Kantaron, Omega3, Hindistan Cevizi Yağı ve Cüce Palmiye (1’er kapsül) tavsiye edilmeli. Ancak Cüce Palmiye sürekli kullanılmayacak. 2 veya 3 ay kadar kullanması yeterli olacaktır.

Ersağ ve Egzama hakkında

– Benim de Ersağ’a bağlanma sebebim de elimdeki bir türlü geçmeyen egzamaların Ersağ ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra geçtiğini görmemdi. Aynı zamanda yine bir çok kişinin iyileştiğine ve bu şikayetinden tamamen kurtulduğuna şahid oldum. Ersağ ürünleri ilaç değil, bitkisel içerikli doğal ürünlerdir. Ürünlere özel alerjileri yok ise fayda sağlarlar..

– Benim de egzama gibi elim yanardı. Kaşınıp kabarması sulu gibiydi. Ersağ ile bu şekilde başladım. Bana çok iyi geldi şükür elim düzeldi.

– Egzamaların geçmesi için öncelikle çamaşır deterjanlarını, duş jelini, şampuanları ve cildine değen kimyasal temizlik ürünlerini değiştirmeli. Ersağ Mavi vücut losyonu ile de desteklemeli. Buna rağmen geçmiyor ise kişi değerlerine baktırmalıdır. D vitamini ve B12 özellikle baktırılmalıdır.

 

Ersağ Gıda Takviyeleri ve Deterjanları Kullanıcı Yorumu

Hayırlı günler arkadaşlar.. Ben de Ersağ’ı tanıdıktan sonra fikirlerim değişti ve şu anda öncelikli niyetim insanların Ersağ ürünlerini kullanarak sağlıklarına kavuşması, sağlıklı bir hayat devam etmeleri ve doğanın, yeryüzünün korunması.

Benim de daha öncesinde bir sürü sağlık sorunlarım vardı. Elhamdülillah gıda takviyelerini almaya başladıktan sonra Allah’ın izni ile faydasını görmeye başladım.. Halen de devam ediyorum..

Deterjanları da promosyon ürünlerinden hediye olarak geldiği için hem bulaşık makinemde, hem çamaşır makinemde Ersağ ürünlerini kullanıyorum.

Bulaşık makinesindeki kimyasaldan kurtulma mücadelem yaklaşık bir buçuk sene kadar sürdü. Ama sabırla devam ettim. Şu anda bulaşıklarım tertemiz çıkıyor. Bu konuda çok mutluyum. Ben o mücadelemi verirken arkadaşlarım Ersağ gruplarında bulaşık makinelerini çekip gönderiyorlardı. Ben de inanamıyordum. Allah Allah benimki neden böyle çıkmıyor diye hayret ediyordum.

Meğerse benim bulaşık makinemin içi kimyasal doluymuş. Şimdi ise Ersağ bulaşık deterjanım bitmeden hemen yedek bulaşık matiğimi alıyorum. Stokta olmazsa diye.. Çünkü tekrar asla kimyasala geri dönmek istemiyorum. Sponsorumda Allah razı olsun. Bana vesile oldu. Kendisine de çok teşekkür ediyorum.

 

10 yaşında bir kız çocuğu için Turner Sendromu için ne önerilebilir?

Ersağ Omega 3, Arı Sütü, Maca, Kalsiyum önerilebilir. Maca ve Arı sütünü yarım doz, diğerlerini ise tam doz alabilir. İlerleyen yaşlarda mutlaka Hayıt Otu’nu kullanmayı ihmal etmesinler.

 

Ben Ersağ’da Öncüyüm.

Boğazımda kanser riski olmayan ancak belli aralıklarla büyüyen içi sıvı dolu bir kese nodülüm vardı.

Doktorlar bana ameliyat olamayacağımı söylediler. Çünkü nodül yemek borusuna yapışık olduğunu ve ayrıca ilaç tedavisinin de olmadığını söylediler. Yaşam kalitemi etkileyici yan etkilerinin olacağını bunların içinde yutkunmada zorluk, nefes almada sıkıntı gırtlakta baskı ve gözlerde pörtleklik olur dediler.

Bunları zaten yaşıyordum ve son zamanlarda ciddi sıkıntılarım oldu. Enjektörle zaman zaman içinin boşaltılması gerekiyordu bu da bana çok acı veriyordu.

Vildan Hocayla karşılaştıktan sonra bana rahatsızlığım için Ersağ Omega-3, Sıvı Propolis, Zeytin Yaprağı Ekstraktı, Astragalus, Kedi Pençesi, Kalsiyum Magnezyum Çinko D vitaminini ve Clean Ball Masaj Kremiyle yüzey uygulamasını üç ay kullanmamı önerdi. Sonunda tamamen nodülden kurtuldum. Çoooook teşekkürler Ersağ ailem Allah yolunuzu açık, başarılarınızı daim etsin.

Anti Sigara Oda Spreyi

Ersağ’ın Sigara için olan oda spreyini (Anti Sigara) kullandım. Gerçekten çok işe yarayan bir ürün.

Çok fazla sigara içilmiş bir odaya bir ya da en fazla iki fıs sprey sıktığımda bir dakikaya kalmadan odadaki tüm sigara kokusu temizlenip oda mis gibi kokmaktadır. Kesinlikle tavsiye ederim. Sigaradan rahatsızsanız ve öyle bir ortamda yaşıyorsanız sizin için hayat kurtarıcı görev görebilir.  Normal oda spreylerine göre daha hesaplı oluyor. Sadece sigara değil balık kızartması gibi kötü kokularda etkili bitkisel bir ürün..

Bir kez daha teşekkürler ERSAĞ

Annemin bundan sonraki hayatında can yoldaşı ve en yakın arkadaşı olacak Ersağ Kedi Pençesi..

Neden mi, düşmeyen yüksek tansiyon ve şeker oranları için doktorumuz,  “Psikiyatri uzmanı görsün teyzeyi” deyince tabii ki annemin hemen hayır deyişi… Annem istemezse tabii ki gitmeyiz psikiyatri uzmanına..

Tam o sırada karşıma Ersağ Kedi pençesi gıda takviyesinin özellikleri yazan bir yazı çıktı. Anneme okudum istersen alırım dedim annem sen nasıl istersen deyince durur muyum hemen aldım ve kullanmaya başladıktan bir ay sonra Dr. kontrolü rutin ölçümler yaklaşık 10 yıldır her defasında insülin ilaçlarının dozu artarak devam, ama biz çok mutluyuz çünkü artık değerlerimiz düşük doktor hayret etti çok güzel bu şekilde devam et teyze 6 ay sonra görüşelim dedi .. Biz kedi pençesi kullandıktan sonra düştü değerler deyince tabi biraz azar işittik doktordan.

Ama annem mutlu çünkü ani şeker düşmesi ve titremeleri meydana gelmiyor..3 aylık kullanım sonunda açlık ve tokluk şekerimiz olması gerekenin biraz üstünde, bir deneme yapalım bakalım insülin mi dengeledi yoksa kedi pençesi mı, keşke denemese idik annemin şekeri 340-430-500 derken makina ölçmedi bile …

15 gün olmadan hemen kedi pençesi gıda takviyesine yine başladık ve 1 haftanın sonunda şeker 200 kere, tansiyon 11/7 ye düştü…

İyiki varsın ERSAĞ

Haşimato;

Bağışıklık sistemiyle alakalı troidlerin yavaş çalışmasına neden olan birazda psikoloji ile fazla ilgili olan iltihaplı bir hastalıktır.

Bunun için.

Sıvı propolis

Sarı kantaron

Omega-3

Hindistan cevizi yağı

Cüce palmiye verilmesini öneririm.. Sıvı propolis bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve hücreleri yeniler. Omega-3 iltihap oluşmasını önler. Cüce Palmiye troidleri dengeler. Sarı kantaron da, stresi azaltır, rahat uyku sağlar, iç organları tazeler iltihaba iyi gelir.. Çünkü stres ve bağışıklık sisteminin zayıflaması ile bu hastalığı tetikler.

Haşimato: Dengesiz troiddir yani bazen hipertioid, bazen hipotroid. Guatr ise nodül oluşarak şişmedir. Hipotroid durumunda Cüce palmiye tavsiye edilir. Hipertroid ve nodül durumunda Gingko Biloba veya Astralagus. 3 tane üyemde hipertiroid ve nodül vardı. Gingko Biloba sayesinde iyileştiler çok şükür.

Ersağ Sarı Duş Jeli Kullanımı Hakkında Yorumlar

Ersağ Sarı Duş Jeli ile alakalı — Hanım diyor ki;

“Her şeyden önce sağlığım için ürünlerin doğal olması, kimyasal içermemesi ilk olarak ilgimi çekmişti.

Ersağ Ürünleri kullanmaya başladıktan sonra memnuniyetim beklediğimden de fazla oldu.

Çünkü, kızımın vücudun da cilt kuruluğu vardı, bunun için ayrı krem kullanıyordum.

Ersağ duş jelini kullanmaya başlayınca bu sorunundan ortadan kalktığını gördüm ve başka krem kullanmaya gerek kalmamıştı. Ürünleri artık bütün tanıdıklarıma gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. ”


Ersağ Sarı Duş Jeli Kullanımı Hakkında Yorumlar

Ersağ Sarı Duş Jeli kullanan — Bey diyor ki;

“Ben emekli bir Öğretmenim. Yıllarca çeşitli liselerde öğretmenlik yaptım. Çalışma hayatımın büyük bir Bölümünü Müdür Yardımcılığı, Müdürlük ve Özel bir Kolejde Genel Müdürlük yaparak geçirdim.

Eşim altı senedir ERSAĞ Ailesinin içerisinde faaliyet göstermektedir. Buna rağmen ürünleri kullanmam en fazla bir sene oldu, ben bunu kendi şahsım adıma büyük bir kayıp olarak görüyorum. Çünkü benim ayak parmaklarımın arasında yarılmalar vardı ve bu çatlaklardan sıvı akıyordu. Bu durumunda Ersağ Şampuan ve Ersağ Duş Jeli kullanarak kurtuldum. Ayrıca yaz aylarında ve kışın dahi terlediğimde vücudumun belirli noktalarının, özellikle sırtımın aşırı derecede kaşındığını tel taraklarla kanatıncaya kadar tırmalattığımı biliyorum. Ama bu ızdırablarımdan artık Ersağ Şampuan ve Ersağ Duş Jeli sayesinde kurtuldum. Bahar aylarında elimin orta parmağımın kenarlarında küçük kabarcıklar halinde Egzamalar oldu. Ersağ Bulaşık Sıvısı kullanarak bunlardan da kurtuldum. Bacaklarımın, dizlerimle ayaklarımın arasında aşırı derecede kaşıntı ve deri dökülmeleri meydana gelmişti. Ersağ Duş Jeli ve Ersağ Şampuan la yıkandıktan sonra bir mucize olan Ersağ Vücut Losyonunu uygulayarak sağlığıma kavuştum. Kullandığım bu ürünler sayesinde ne kadar terlersem terleyeyim; terimin kokusuzluğunu fark ettim.”

Ersağ Sarı Duş Jeli Kullanımı Hakkında Yorumlar

Ayak Nasırları için; Sarı duş jeli ile ayak yıkadıktan sonra banyo wc 1lt ye 1 kapak oranda sıcak su hazırlıyorum çocuk ayağı ders çalışma zamanında suyun içinde kalacak şekilde 40 dk beklettim. Su soğuyacağı zaman yeniledim su sıcak olmalı. 40 dk kaldı durulama yapmadan kurumaya bıraktık sonra ayak bakım kremi sürüldü. Yatarken de nasır üzerine gelecek şekilde pamuğa dökülmüş wc konup sarılıp sabaha kadar kalsın. 25 günde acısız ve ağrısız tertemiz sorunsuz ayaklar çoraplar duş jeli ile yıkandı.

Deneyim müşteri memnuniyeti

Dilimde yaralar çıkıyordu, iyileşmiyordu. Hep halsiz, yorgun ve uykusuz oluyordum. Saçlarım hatta kaşlarım dökülüyordu. Bir türlü kilo alamıyordum. Vücudum cok çabuk morarıyor, çiziliyor ve iyileşmiyordu. Ben bunlarla tam depresyona girecekken vitaminlerimi ölçtürmemi istedi. Ben de ölçtürdüm fakat 3 kere doktorun verdiği iğne ve vitamin ilaçlarını kullandığımı ama bir türlü fayda etmediğini söyledim. Bu sefer başka dedi. Bu sefer ERSAĞ.

Ben de önce kalsiyum magnezyum ve spirulina. 1 ay sonra da Omega-3 kullandım. Başlar başlamaz 1 hafta içinde yaralarım düzeldi. Yorgunluğumu attım. Omega-3’e başladıktan sonra da uykusuzluğum da tamamen yok oldu. Hepsiyle birlikte kilo aldım. Kaş dökülmesi, ağız yaraları bir daha yaşamadım hamd olsun.

Vesile olan ve Ersağ’a çok teşekkür ederim. Sağlıklı olmak gibisi yok.

Glukozamin Kondroitin MSM
Ben 21 yıldır boyun fıtığı ağrısını çekiyorum. Bu yüzden migrenim sık sık oluyor. 4 yıldır da bel fıtığından çekiyorum. Kaburga kemiklerim omuzlarım çok ağrıyor. Bende Scheurman Hastalığı buldular. Yani kemiklerimde eğrilme, çatlama ya da kaslarımın üzerine çökme oluyor. Yıllardır iğne enfiltrasyon peridural masaj yapıldı hiç faydasını göremedim. Ama bir müddettir Ersağ Glukozamin kullanıyorum. Bugün dikkatimi çekti. 3 gündür çektiğim migren ağrılarım çok çok azaldı. Omuzlarımın ağrısı hafifledi. Bel ve boyun bölgemde sanki birşey yormuş gibi ağırı ve sızı yoktu. Çok kısa bir süre içinde bu sonucu elde ettim. Çok mutluyum…

Glukozamin Kondroitin MSM

Ön çapraz bağ ve  arka çapraz bağ yırtığı, menisküs 3c yırtığı olan bir hastamıza 1.5 ay Glukozamin ve akgünlük kullandık. Kontrol için MR çektirdiğinde bağlar iyileşmiş. Menisküs yırtığı ise 2. dereceye düşmüştü. Menisküs 1. ve 2. derece yırtık kanlanma olması nedeniyle iyileşme oranı fazla. 3. de yırtık tamir olmaz. Ameliyat olur görüşü yaygındır. Ama bu hastamızda çok faydasını gördük.

Damla Konsantre

Ersağ Damla Konsantresinin kullanım alanlarını fazla bilmiyordum. Halı sildim. Cam sildim. Tamam çok güzel fakat dün tesadüfen deterjanım kalmadığı için lavaboya 5-6 damla damlattım. Altı pürüzlü dikişli bir bezle temizledim. Ve sonuç mükemmel.. İlk defa aldığım bu ürün tam geçmeyen lavabo lekeleri için de şahane…

Damla Konsantre

Çamaşır lekelerinde, koltuk, kanepe, halı silmede, sebze ve meyvelerin zirai ilaçlardan arındırılmasında ve daha bir çok yerde kullanıyoruz.

Damla Konsantre

Aklınıza gelen her yerde kullanın. Beyaz çamaşırlar, duvar silin yer silin, bulaşık makinesinde kullanın. Tek başına harika bir ürün. Lekeli çamaşırlara sıkın ve çamaşırları makineye atın. Lekeleri çıkarıyor. Duvardaki tükenmez kalem lekelerine, gıda boyası lekelerine, aklınıza ne gelirse tek çözüm diyebilirim.

Ersağ Ağız Spreyi Propolisli

Arkadaşlar harika bir ürün. Bir üyemin ağzında 1 aydır geçmeyen yaralarına birkaç defa sıkması yeterli gelmiş. Ayrıca başka bir üyemin diş iltihabından yüzünün yarısı şişmişti. İki defada yüzünün şişi indi. Ağrısı kalmadı.

Göğüs kanseri hastası

Ben göğüs kanseri hastasıyım. Şükürler olsun şimdi tüm tedkik ve sonuçlarım temiz çıkıyor. Doktor kontrolüm 3 aya çıktı.

Reişi Mantarı, Zencefil-Zerdeçal, Sıvı propolis, Zeytin Yaprağı Ekstraktı, Omega-3 kullanıyorum. Şükürler olsun kan değerlerim ve tahlil sonuçlarım çok iyi. Doktorum neler kullanıyorsan devam et dedi. Ersağ ürünlerimle şifa buluyorum. Şükürler olsun Rabbime..

4 ü 1 arada kahve

Ben 4ü1 arada kahve kullandım. Bitene kadar sabah akşam içtim. Bitince de Goji Berry içeren form çayını sipariş verdim. Ama kahve kadar uzun süre tokluk hissi vermedi ve ben memleketime gittim. Çayı içmeye fırsat bulamadım. habire yedim. Gitmeden tartıldım. Ha bu arada 95 kiloyla başladım 90 kiloya düşmüştüm. Çayı kullanmamama rağmen ben kilo almayıp 87 kiloya düştüm ve hiç spor yapmadım.

– Ne kadar zamanda bu sonuca ulaştınız.

– Hepsi 1.5 ay içinde oldu. Bazen kahvede düzensizlik bile yaptım diyebilirim. Bayramdan sonra başladım ve şuan hiçbirşey kullanmıyorum.

Ayak Nasırı

Oğlumun ayağı Ersağ sayesinde iyileşti… .. Hanım çok teşekkür ederim. Sayende oğlumun ayağı düzeldi. Önce Allah’a şükür sonra sana teşekkür..

Kurkumin

Ersağ Kurkumin Annemin tüm vücudunu saran ödem ve iltihaplı kireçleme vardı. 15 günlük kullanımda vücuttaki tüm ağrılar şu anda yok oldu. Hergün ağrı çeken annem Kurkumin sayesinde artık ağrısız günlerini geçiriyor. Şirketimize emeği geçen herkese dua ediyoruz.

Zerdeçal-Zencefil – Sıvı Propolis

Annemin kanındaki enfeksiyonu günlerce, haftalarca hatta aylarca hastanede yatırdık. Damardan antibiyotik vererek tedavi ettiler ama maalesef tam iyileşme olmamıştı. En son doktorlar yapacak bir şey yok dediler. Eve geldik. Ben pes etmedim ve bunun çaresi olmalı diyerek müdürüm ile paylaştım. Sağolsun kendisi Zerdeçal, Zencefil ve Sıvı Propolis tavsiye etti. Üç aylık bir kullanımdan sonra tahlil yaptırdık. Annemin enfeksiyonu tamamen yok olmuştu. Annem 78 yaşındaydı. Teşekkürler Ersağ.

Üç ay daha Enginar kullanmalı..

Astım

– Benim oğlum alerjik astımı vardı. Ben 3 yıldır Ersağ kullanıcısı idim. 3 yılda oğlumun astımı kalmadı. Bütün Ersağ deterjanlarını kullanıyorum. Allah’a şükür çocuklarım hiç hasta olmuyorlar.

– Benim kızım da astımdı ve hava kullanıyor hatta hastaneye zor yetiştiriyorduk. Buradaki gıdaları ve ilave olarak da akgünlük kullandık. Evde her şey Ersağ.. Parfüm dahil. Şimdi hamdolsun ömür boyu çekecek dedikleri astımımız yok.

– Aynen bize de demişlerdi. Baba tarafından herkeste de astım vardı. Genetik geçmez dediler ama geçti.

Bronşit

8 yaşında kızım bronşit hastasıydı. Astıma yakınlaşmıştı. 15 günde bir hastaneye hava veriliyordu. Yanında parfüm v.s. kokulu maddeler kullanamıyordum. Kızım şimdi 10 yaşında çok şükür hiçbir derdimiz kalmadı. Kimyasal maddeleri çöpe atıp Ersağ Kullandım. Kızım Ersağ sayesinde kurtuldu.

Buradan sponsoruma ve Ersağ’a çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız…

Lavabo Tıkanması

Az önce mutfak lavabom tıkandı. Ben ne yaptım. Üç ölçek Ersağ beyaz çamaşır yıkama tozumuzu tam gidere döktüm. Bir kapak da yağçöz ekledim. Üzerine 1.5 litre kadar kaynar su boşalttım. Dün de gene beyaz tozumuzla komşumun sararan çaydanlık demliğini tertemiz yaptım. 2 dakikada hiç uğraşmadan kimyasal zehirleri kullanmadan. Her türlü temizlik ağır kimyasal deterjan kullanmadan da yapılır. Bilin istedim. En ufak temizlikte hemen kimyasal deterjan kullananlar işin kolayına kaçıyor bence. Bütün ev fosfatlı petrol türevi deterjanlarla temizleniyor ki ev zahir saçan bir ev haline geliyor. Bilin istedim..

Ersağ Çilekli Omega-3

Omega-3 kullanıyorum. 5 gündür çocuğumda iştah yoktu. Yemek yemiyordu. Sadece hazır süt içiyordu. Çok şükür iştahı açıldı.

Ersağ Çilekli Omega-3

Benim oğlumda dikkat dağınıklığı ve hiper aktiflik vardı. 2 yıldır düzenli olarak Omega-3 ve Gingko Biloba kullanıyoruz. Özel eğitim de alıyor. Geçen hafta test yapıldı. Dikkat dağınıklığı kalmamış. Biraz hiper aktifliği kalmış. Ersağ Omega-3 ve Gingko sayesinde. Önceden ara ara kullanırdı. Omega-3 ü şimdi her gün mutlaka takip ediyorum. sonuç çok şükür…

Kanser ve Kemoterapi

Biraz uzun ama okuyun… Herkese ısrarla tavsiye edin.
Arkadaşlar hayırlı akşamlar ben lenfoma kanserine 2017 aralık ayında yakalandım 4. Evre hodging lenfoma ve her hasta gibi acil kemoterapi almamı söylediler. Tabi başka çare yok. Karar verildi. Ailecek kemoterapi almaya başladım. 13 gün yatışımla beraber 6 gün aralıksız kemoterapi verdiler eve çıkardılar. 2 gün geçmedi ben kan kusmaya başladım acil hastaneye gittik beni yoğun bakıma aldılar. 55 gün yoğum bakım kemoterapinin verdiği zararlar ve nicesi. Eve sanki cesedim geldi ele ayağa muhtaçsın hiç bir şey yapamıyorsun. Eşim bakıyor çocuklarım yardımcı oluyor annem kayın validem bakıyor ve ben bir daha kemoterapi almamaya karar verdim. Evde otla çöple 1 yılı geçirdik. 2019 yılı aralık ayında yeniden nüksetti ve ben artık galiba kemoterapisiz olmayacak diye tekrar başvurdum. 6 kür düşük dozda aldım sonra nakile başvurdum nakilde de tekrar 4 kür 8 gün ara ile verdiler. Hücrelerim toplandı tabi Ankara’da da araştırma yapıyorum faydası var mı nakilin diye faydası gördük diyen olmadı deniyoruz dediler hep ve beni kötü günlerime geri döndüreceklermiş. Ben dedim kendimi hazır hissetmiyorum dedim bıraktım geldim karşı çıktılar kendi başına karar veremezsin diye ama dinlemedim ama ped çektirdik halen devam ediyor dedi kemoterapi alman gerekiyor tedaviyi bari tamamla dediler. Almayacağım dedim faydasından çok zararı var dedim akciğerimi büzmüş ben 32 yaşındayım menepoza sokmuş daha niye alacağım dedim. Ersağ ürünlerine başladım evimde her şeyi kimyasaldan uzaklaştırdım aklınıza ne gelirse kapsüller çay kahveler yoğun kullandım ve azmin sonucu şükürler olsun 3 ay sonrası ped sonucu çok güzel. Hastalığım bitmiş akciğer temizlenmiş ve hormon testlerinde menopozdan çıktığımı gösteriyor şükürler olsun Rabbime ne kadar şükretsem azdır. Dinleyin söyleneni yabana atmayın teşekkürler Ersağ.

Omega-3 Faydaları hakkında
– Omega 3 kullanıp sonuç alan yok mu aramızda?

– Ben oğluma kullandım çok memnun kaldım

– Kanı sulandırıyor tansiyon kalp ve şeker hastalığı için dolaşımı harika düzenliyor

– Oğlum gözlük kullanıyor 5 numara idi 4 de düştü doktor kapama yaptırıyor ama oğlum hiç kapatmıyor doktor kapamaya devam edin iyi gidiyor dedi

– İlklerimden.. Tavsiyelerimde ve bütün takviyelerle kombin oluşturuyor

– Kaliteli uykum oluyor geç bile yatsam erkenden uykumu almış uyanıyorum

– Annem 80 yaşında omega içmediği zaman kramplarla ağlayarak uyanıyor

– Omega benim en çok tavsiye ettiğim takviye. Kalp çarpıntısını çok güzel düzenliyor ve çok dinç yapıyor. Ağrı kesici bulunmuyor bile evde. Kullanıldığı zaman gerçekten mükemmel

– xx hanım ben kızımla edimde kullandım çok faydasını gördüm eşimin kalbinde sıkışma vardı ben öleceğim diye vasiyetini bile etti inanınki Omega 3 ü kullanmaya başladıktan sonra kalp sıkışmalarından eser kalmadı şimdi çok iyi çok şükür

– Annem 73 yaşında  ayyyy kızım bu Omega iyi ki var hiç yorulmuyorum diyor

– Aynen hiç yorulmuyor insan

– Omega 3 ve sarı kantaronu çocuklarıma verdikten sonra ahlakları değişti. Sakin çocuk oldular. Oturup birlikte ders çalışmaya başladılar.

– Selamün aleyküm arkadaşlar kızım sabah işe giderken hep yorgun ve bitkin uyanıyordu. Omegaya  başladıktan sonra gözlerim fal taşı  gibi açıldı dinç hissediyorum kendimi diyor ve ben 4 yıl kızımı ikna için çabaladım bir çok  takviye kullanıyor artık. Ve çevresine anlatıyor

– Geçen gün her yerim kaslarım ağrıyor. ağrı kesici içmedim. Dedim sarı kantaron içim yatayım. ay içtim yattım. Bir kalktım ağrıdan eser yok. tabiri caizse pamuk gibi olmuşum

– Kaslar stresten kasılıyor ya rahatlayınca ağrı da kesildi

– Omega 3 kullanırken daha iyi sonuç için sıvı propolis ve zeytin yaprağı ekstraktını da beraberinde kullanmalıyız.

Damla Konsantre ve çıkmayan lekeler

– İyi akşamlar ben bir arkadaşa Damla konsantre verdim. O da hiç beğenmediğini söyledi. Halıda leke varmış silmiş geçmemiş durumu bana anlatınca çok üzüldüm

– Neden üzüldünüz xx Hanımcım? Verdiğiniz zaman her lekeyi çıkarmaz demediniz mi?

– Çamaşır suyu bile her lekede etkili olamıyor.

– Dedim de belki yanlış kullanmıştır diyorum kendi kendime

– Uygulama doğru anlatılmamış olabilir.

– Önce kimyasal denenmiş ise bol bol suyla onlar alınmalı akıtılmalı

– Burada yağ çöz kullanılmış

– Anlattım.. Bire bir faydalarını anlatan görsel gönderdim

– Damla konsantre inatçı lekelere direkt uyguluyorum sonuç mükemmel tükenmez kalem lekesini çıkardı ve daha birçok lekeyi

– Yağçöz ve damla beraber denese olur mu acaba

– Ben beyaz halısını kimyasallarla lekesini çikolata dondurma lekesini çıkaramadı

– sen söyle abla ne yapayim dedi annesinin yazlığında ağlıyor ben de “Kolay.. Çare bende” dedim

– Gittik evine halı beyaz fakat kimyasaldan mor renk olmuş

– Ben hemen küçük kovaya su getir kullanılmamış bez bol bol su verip sıktım sonra kuruladım.

–  Birinci İşlem Banyo WC ile sildim kuruladım çoğu çıktı

İkinci İşlem Damla Konsantreye geçtim. Sonuç pırıl pırıl.. Durulayıp balkona attık ve hemen üyem oldu.Omega -3 ve Gül Hastalığı

– Hayırlı akşamlar ben biraz geç kaldım ama Omega-3 kaçırmak istemedim ben gül hastasıyım Ersağ ile tanışmama vesile xx ablamdan Allah razı olsun onun iknasıyla başladım Omega 3 ve sıvı Propolisi beraber kullandım muhteşem enerjiktim ramazan ayında bile hiç yorulmadan çalıştım. Bir ara gıda takviyelerini bıraktım ara verip yeniden başlamak için bu arada çok yorgun hissediyordum. xx ablama danıştım ne ile devam etsem diye; “Bir tahlil yaptır ona göre devamına bakalım.” dedi. Tahlili yaptırdım hepsi çok normal dedi doktor. Sana ilaç yazamam belki mevsimseldir dedi. Ben tekrar takviyelerine başladım. Allah razı olsun biraz uzun oldu hakkınızı helal edin.

– Helal olsun xx Hanımcım, gül hastalığınızda iyileşme oldu mu?

– Evet sonuç çok güzel ve bana doktorlar bununla yaşamaya alışacaksın demişlerdi.

– Bana da elimdeki egzamalar için öyle demişlerdi. Ersağ ürünlerini üretenlerden beni Ersağ ile tanıştıran arkadaşımdan Rabbim ebediyen razı olsun. Cilt hastalığı zor bir durum yaşayan bilir.

– Cilt rahatsızlıklarında önce vücudumuza değen kimyasalları değiştiriyoruz daha sonra Gotu Kola, Enginar, Omega 3 ve Probiyotik alıyoruz.

– Aynen zor  bir durum benimki yüzümdeydi ve vücuduma yayılmaya başlamıştı. çok şükür rahatladım Allah razı olsun xx ablamdan ve Ersağ ailesinden diyorum ve evimizden kimyasalları çıkarttık.

MS Hastalığı ve Ersağ
BİR MS (EMES) HASTASI OLARAK SESLENİYORUM TÜM DÜNYAYA

Tercih sizin.. Sağlıcakla

ERSAĞ gıda takviyeleriyle şükürler olsun ki haftalık kullandığım iğneleri bırakmış buluyorum. Ben MS hastalığının ERSAĞ gıda takviyeleriyle beyindeki lezyonların dahi iyi olduğunu gördüm. Hiçbir hastalık yoktur ki tedavisi olmasın. MS’in tedavisi yok diyenler… Mutluyum ŞÜKÜRLER OLSUN ki MS’in tedavisi var. Ve bunun en canlı örneğiyim. Teşekkürler ERSAĞ

İyi ki tanıdım.. İyi ki varsın..

Kullandığım Takviye Gıdaların isimleri

Kurkumin, D Vitamini, B Kompleks, Omega-3, Probiyotik, C Vitamini, Zeytin Yaprağı Ekstraktı, Propolis

Gıda Takviyeleri İLAÇ DEĞİLDİR.D Vitamini Eksikliği

D vitamini eksikliği her problemin başı.

Ben de yaşayarak öğrendim bunu. Bir anda dişlerim çürüyüp üstüne bir de diş eti çekilmesi başlayınca bir baktım ki; D vitaminim 6’ya düşmüş. Neredeyse sıfirlanacak hale gelmiş yani.

Hemen doktorun verdiği D-Vit 3’ü kullanmaya başladım. Yazı güneş altında geçirdim. Ama sadece 11’e kadar yükseldi D vitaminim. Ve şikayetlerim de geçmedi. Üstüne üstlük bir de diz ağrısı başladı.

Röntgen sonucu teşhis: Diz kapağı arkasında aşınma, kıkırdakta incelme, sıvıda azalma. Ben işin peşini bırakmadım.

Başvuracağım adres belli idi: 444 36 94 Sevgili Ersağ’ım ve Gıda mühendisim, yaşadığım bütün problemlerin sebebinin D vitamini eksikliği olduğunu söyledi.

Böyle giderse dizlerimde kireçlenme başlayacağını ekledi.

Emzirdiğim için Glukozamin önermedi ama Ersağ Kalsiyum Magnezyum Çinko D Vitamini gıda takviyesi ile Ersağ Omega-3 önerdi. Hemen alıp kullanmaya başladım.

Diş eti çekilmesi için de yanına Ersağ C vitamini ve Ersağ Çörek otu yağı gıda takviyesini ekledim.

5-6 aylık kullanımdan sonra önce dişlerimin düzeldiğini fark ettim. Dünyalar benim oldu. Muhteşem Ersağım bir kez daha ezber bozdurdu. Sonrasında da dizlerim düzelmeye başladı. Ağrılarım önce azaldı, sonra tamamen gitti.

Beraberinde egzamadan kurtuldum ve ömrümde ilk kez grip olmadan bir kış geçirdim. Halen aynı gıda takviyelerini kullanmaya devam ediyorum. Kullandıkça sağlık buluyorum çünkü.

Demem o ki siz siz olun bu D vitamini konusunu ihmal etmeyin. Benim gibi yaşayarak öğrenmek zorunda kalmayın. Özellikle D vitamininin, kalsiyumun, çinko ve magnezyumun sağlığımız için ne kadar olmazsa olmaz olduğunu…

DIŞ Hemoroid (Basur) ve İç Hemoroid için Ersağ Kürü

DIŞ Hemoroid (Basur) ve İç Hemoroid için Ersağ ürünlerinden hazırlanan Kür:

Ersağ Banyo-WC ürününü 1/3 oranında sulandırıp fıs fıs şişesine doldurup sabah akşam hemoroid bölgesine sıkılır. Ardından Ersağ Duş jeli ile yıkanabilir. Kurulanıp Ersağ Anti Akne losyonumuz sürülür.

Sabah akşam uygulanır.

Sabahları Anti Akne Losyonu, akşamları ise Anti Selilüt losyonu da uygulanabilir. Dış hemoroide bu yöntem yardımcı olur.

İç Hemoroid için ise;

İç hemoroid var ise bir folyoya Ersağ Anti Selilüt ve Anti Akne ürünlerinden bir miktar sıkılıp dondurucuda dondurulur. Fitil halinde ve akşamları uygulanır.

Birçok kullanıcı bu yöntemi uygulayarak bu şikayetlerinden kurtulmalarına yardımcı olunmuştur.

İltihaplı Eklem Romatizması

İltihaplı Eklem Romatizması olan üyemiz 15 yıldır günde 5 ağrı kesici kullanırken şu an ilaç kullanmıyor.

Verdiğimiz Takviyeler ise;

Kurkumin-Z

Omega-3

Zeytin Yaprağı Ekstraktı

Çörek Otu Kapsül

Sıvı Propolis

İkinci siparişinde ise Ersağ Pro360 ve Ersağ Glukozamin Kondroitin MSM Gıda Takviyelerini ekledik.

Ersağ Sıvı Propolis ve Ersağ Çörek otunu çıkardık listeden.

Doktoru kendisine “Hastalığınız uykuya geçmiş, bebek istiyorsanız düşünebilirsiniz.” demiş..

Gastrointestinal Sistem sorunları

Mide, Reflü, Gastrit, Ülser, Helikobakteri Pilori, Bağırsak ve kısaca Gastrointestinal Sistem sorunlarında;

Ersağ Gıda Takviyeleri;

Enginar

Probiyotik

Sıvı Propolis

Karnıyarık Otu aksatmadan 4 ila 6 aylık düzenli kullanımlardan sonra net sonuçlar alınır..

Kadınlarda Yumurta Rezervi

Kadınlarda Yumurta rezervinin çoğaltılıp kaliteli olması için hangi Ersağ Gıda Takviyeleri kullanılması tavsiye edilir?
Hayıt Otu
Maca

Arı Sütü takviyeleri alınabilir. Ayrıca imkanı var ise Kalsiyum Magnezyum ve Omega-3 Gıda takviyeleri de eklenebilir.Sivrisinek Isırması ve kaşıntılarda ne kullanılır?

Sivrisinek ısırmasına karşı ne iyi gelir ve kaşıntıyı alması için neler kullanılır.

Ersağ Kantaron Özlü Krem kullanılabilir. Ayrıca Clean Ball Masaj kremini de sinek ısırıkları için kullanabilirsiniz. Ayrıca sinek ısırığının kaşıntısını da alır.

Ses Tellerindeki Nodül ve Ses kısıklığı

Benim kuran kursu hocam ses tellerindeki nodülden dolayı sürekli sesi kısılırdı ve doktoru sesi kendiliğinden açılıncaya kadar konuşmasını yasaklardı elhamdülillah çıkan iki propolisi de boğazına direk damlatmasını söylediğimden ve uyguladığından beri sadece iki kere sesi kısıldı senelerdir çok uğraşıyordu ve hiç bir tedavisinin olmadığını tek çare konuşmaması gerektiğini söylemiş profesörü..

Ben dün bu yazıyı yollamıştım bugün hocamla konuştum tekrardan kulak burun boğaz doktoruna gitmiş iki hafta önce doktor boğazının sadece çok küçük bir kısmında kaldığını söylemiş nodülünün geçen sene ses tellerinin her yerini sarmışmış nodül kırmızı kırmızı hemen çok riskli bir ameliyat olması gerekiyormuş sesini kaybetme riski ta ki bizim Ersağ propolisi kullanmaya başladığından bu yana çok şükür ki temizlenmiş telleri…

Astım için tavsiye gıda takviyeleri

Astım Hastası olan kişiler için kullanabileceği Ersağ gıda takviyeleri hangileridir

Probiyotik, Akgünlük, Pro360, Omega-3 astım için öncelikli tavsiye edilen ürünlerdir.

Mide Ekşimesi için gıda takviyeleri

Astım Hastası olan kişiler için kullanabileceği Ersağ gıda takviyeleri hangileridir.

Mide rahatsızlığı için Moringa ve Sıvı Propolis önerisinde bulunulabilir.

Omega-3 Kapsül çocuklar içebilir mi? Gıda Takviye kullanım yaşı nedir?

Hayırlı günler. 4 yaşındaki çocuk omega-3 kapsül içebilir mi? Şurubunu kullandık ama sevmedi. Omega-3 kapsül olanda da 11 yaş ve üzeri yazıyor… Bilginiz var mı?

– 4 yaşındaki çocuklar yarım kapsül

– 7 yaşındaki ve üzeri çocuklar 1 kapsül

– 11 yaş ve üzeri ise yetişkinler gibi takviyeleri kullanabilirler.

Gebelikte hangi gıda takviyeleri kullanılabilir ve kaçıncı aydan itibaren kullanılmaya başlanması tavsiye edilebilir?

Üçüncü aydan sonra Omega 3, Kalsiyum Magnezyum, B Kompleksi ve C vitamini Gıda takviyeleri kullanılması tavsiye edilir..

Huzursuz Bacak Sendromu ve Ersağ Gıda Takviyeleri

20 yıldır huzursuz bacak sendromu yaşıyordum.

Doktorlar; “Bunun bir tedavisi yok. Sıkıntı ve stresten ve aşırı yorgunluktan uzak dur.” dedi. Ama insanız, eşiz, anneyiz ve yaşıyoruz. Bu hiç birimiz için mümkün değil.

Ama Rabbim kâinat kitabında her şeyin şifasını yaratmış. Elhamdülillah.

Ersağ kâinatta olan şifa ile hayatıma girdi. 20 yıllık huzursuz bacak sendromum % 95 geçti. 18 yıldır kullandığım mide koruyucudan ve 8 yıldır kullanmak zorunda kaldığım migren ilaçlarından kurtuldum.

Huzursuz bacak için 5 ay aralıksız kullandığım Ersağ Gıda Takviyeleri

Akgünlük

Kalsiyum

Omega- 3

B Vitamini

C Vitamini

Kullandım. Biiznillah şu anda çok rahatım. Sıkıntı ve stresli bile olsam artık hareketlenmiyor ayaklarım. Çok şükür Rabbime iyiyim.

Bu sonuç benim için çok önemli. Çünkü benim sıkıntım bel kemiğime ve kollarıma kadar çıkmıştı. İstem dışı hareket ediyordu. Kontrol edemiyordum. Rabbim herkese şifa versin.

 

Aşırı Kontrolsüz Terleme TİMUS Bezi ile alakalı mıdır?

Bu sadece TİMUS bezinden kaynaklı dersek yanlış olur. Kişinin ter bezleri çok aktif çalışabilir.

Kişiye yine de ASTRAGALUS ve PROBİYOTİK önerilebilir.

 Kalın Bağırsağı Alınmış Kişiye Probiyotik Verilebilir mi?

İnce bağırsakta sindirimi sağlayan ufak parmak şeklinde çıkıntılar vardır. Zamanla bu çıkıntılar azalabilir veya tamamen kaybolabilir. Bu nedenle kişi sindirim problemi çeker. Çünkü bu çıkıntılarda sindirimi destekleyen yararlı bakteriler bulunur.

PROBİYOTİK vererek buna destek olabiliriz.

 

Ersağ OMEGA-3 Hangi Balıktan Elde Ediliyor?

Ersağ Omega-3 okyanusta yaşayan soğuk su balıklarından yani (Ançüez) balıklarından elde edilir.

Çünkü burada bulunan balıklarda EPA ve DHA değerleri çok daha yüksektir.

 

Kilo Almak İçin Hangi Gıda Takviyelerini Önermek Uygun Olur?

Kilo almak göreceli bir kavramdır. Kişi kilo almak isterken tabii ki vücudunda yağ oranını arttırmak istemez. Tam tersi vücudu güçlensin, kaslar artış göstersin sağlıklı bir forma kavuşsun ister.

Bunun için kişinin MACA veya KALSİYUM MAGNEZYUM ÇİNKO kombinini kullanması kaslarını güçlendireceği için kas kütlesini arttırır.

SPİRULİNA’yı tok karnına kullanmak, özellikle protein endeksi ve biyonik seviyesi yüksek olması nedeniyle kilo alımına destektir.

Ve lifli bir gıda olduğu için aç karnına alındığında tokluk hissi vererek zayıflamaya yardımcıdır.

Yine ARI SÜTÜ de vücut endeksi artması adına önerilebilir.


 

HEMOFİLİ Hastaları Ersağ Gıda Takviyelerimizi Kullanabilir mi?

HEMOFİLİ genetik bir hastalıktır. Kanın pıhtılaşmadığı bir hastalık türüdür.

En ufak yaralanmalarda bile ölüme götürebilir.

Bağışıklıkları düşük olur ve bu nedenle de virütik hastalıklara elverişli olurlar.

Genellikle birçok takviyeyi önermiyoruz.

Bu noktada kişiye doktor tavsiyesi ile Kalsiyum Magnezyum Çinko D Vitamini gıda takviyemizi önerebiliriz.

Ayrıca Probiyotik bağırsaklarda K Vitamini sentezini sağlayarak kanın pıhtılaşması faktörünü arttırır. Bu nedenle de Probiyotik de önerilebilir.

 

FİBROMİYALJİ Hastaları Protec 20 Kullanabilir mi?

Fibromiyalji otoimmün hastalıklarındandır. Protec 20 Kullanabilirler. Fakat atak dönemlerinde ara verebilir. Çünkü bağışıklığı hızlı güçlendiren gıda takviyelerindendir.
 

Quercetin (Kuersetin) Ersağ’da hangi gıda takviyelerinde bulunur?

Özellikle yeşil çayda yüksek oranda bulunur.

Ersağ Gıda Takviyelerinde en çok da;

Reishi (Reişi) Mantarı

Propolis

L Karnitin gıda takviyelerinde bulunur.

Moringa’da da az miktarda olsa bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın